hakkinda

fenbilimi.net, Fen bilimleri dersi ile ilgili bilgileri “özgün, sade ve kolay ulaşılabilir” prensibi ile kullanıcılara ulaştırmayı hedefleyen bir eğitim platformudur.

Bu noktada asıl amacımız; kaliteli içerik oluşturmak adına gayret göstererek Türkiye’deki fen bilimleri öğretmen ve öğrencilerine katkıda bulunmaktır.

 

Biz Kimiz?


Didem Kuruoğludidem-kuruoglu

1987 İzmir doğumludur. 2011 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fen ve Teknoloji bölümünden mezun olan öğretmenimiz 2016 Ağustos ayından beri fenbilimi.net platformunda yazılarını yayınlamaktadır.


nihal-sen

Nihal Şen

1988 Trabzon doğumludur. 2011 yılında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Fen ve Teknoloji bölümünden mezun olan öğretmenimiz aynı zamanda Didem Kuruoğlu ile sınıf arkadaşıdır 🙂 Nihal, Eylül 2016 ayından beri fenbilimi.net platformunda yazılarını yayınlamaktadır.


erman-kuruoglu Erman Kuruoğlu

1989 İzmir doğumludur. 2012 yılında Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun olan Erman, fenbilimi.net platformunun teknik altyapısı ile ilgilenmektedir. Didem ve Nihal öğretmenlerimizin içeriklerini özgürce paylaşabileceği bir ortam oluşturma konusunda destek olmaktadır. 🙂

 

 

Her türlü soru ve görüşlerinizi iletisim sayfamız üzerinden bizlere iletebilirsiniz.