paper-pencil

Yazılar

fenbilimi.net, fen bilimleri dersi ile ilgili konu anlatımları, çalışma kağıtları, ders içi etkinlikler gibi içeriklerin bulunduğu bir eğitim sitesidir.

Sitedeki Linkler

Sitede bulunan diğer linkler fenbilimi.net tarafından yerleştirilmiştir. Linki verilmiş sitelerin içerikleri ile ilgili tüm sorumluluk site sahiplerine aittir. Web sitemizde bulunan bu linklerin kullanımı tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.

İçerik Kullanımı

fenbilimi.net tarafından hazırlanmış her türlü içeriğin (.pdf uzantılı ve indirilebilir çalışma kağıtları dahil) ve görselin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından, fenbilimi.net içerisindeki yazıların kullanımı aşağıdaki şartların yerine getirilmesi ve ticari olmayan amaçlarla kullanılması şartı ile özgürdür.

Kullanım Şartları

  • Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
  • Yazı içerikleri eğer basılı bir alan için kullanılacaksa fenbilimi.net kaynak olarak gösterilmesi zorunludur.
  • Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin ilgili yazının altına yada site içerisine yerleştirmek zorunludur.
    1. Bu yazı fenbilimi.net‘ten alınmıştır.
    2. Kaynak : fenbilimi.net

Eğer üstteki şartların kabul edilmeyip uygulanmaması halinde fenbilimi.net‘in her türlü hukuki işlem başlatma hakkı vardır.

Yasal Bildirimler

fenbilimi.net‘in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile çalışmaktadır. Herhangi bir içerik ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler tarafımızdan incelenecektir. İhlal durumunun tespit edilmesi halinde ilgili içerikler kaldırılacaktır.

fenbilimi.net‘ten indirdiğiniz dosyalardan herhangi bir zarar görmeniz durumunda fenbilimi.net hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Siteyi ziyaret eden herkes(ziyaretçiler) tüm şartları kabul etmiş sayılır ve dosyaları indirip indirmemek ziyaretçilerin isteğine bağlıdır.

 

Kullanım şartları hakkında sorularınız varsa iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.